2 LATA GWARANCJI
Na oryginalne części zamienne man

Wiemy, że Oryginalne Części Zamienne MAN znane są z wyjątkowej jakości i perfekcyjnego dopasowania. Zestawione razem z profesjonalną usługą serwisową w Autoryzowanych Stacjach Obsługi MAN, gwarantują skrócenie okresu postoju i wydłużenie czasu użytkowania Twojego pojazdu. Specjalne dla Ciebie zamiast rocznej, teraz udzielamy dwuletniej gwarancji na Oryginalne Części Zamienne MAN, Oryginalne Części Zamienne MAN ecoline oraz Oryginalne Akcesoria MAN.

Oryginalne części zamienne MAN

Ten, kto decyduje się na pojazd firmy MAN, wybiera doskonałą jakość. Dlaczego więc mają miałby zadowolić się czymś gorszym w przypadku części zamiennych?

Oryginalne części MAN to pewność zastosowania najlepszej jakości. Są one wytwarzane zgodnie z wytycznymi firmy MAN i starannie kontrolowane pod względem spełnienia naszych surowych standardów jakościowych, cechując się najwyższą niezawodnością i opłacalnością ekonomiczną. Ponadto obowiązuje dwuletnia gwarancja serwisowa i gwarancja na części MAN na całym świecie.

MAN Genuine Oil

Czynnikiem decydującym w zakresie mocy silnika i wymogów technicznych jest optymalna współpraca wszystkich komponentów. Oryginalne części MAN spełniają ten warunek. Oryginalny olej MAN dopełnia szeroką ofertę pakietu jakościowego MAN: zapewnia udowodnioną optymalną ochronę silników, skrzyń biegów, osi napędowych i przekładni rozdzielczych przed zużyciem i nawarstwianiem się osadów na komponentach, jak również przyczynia się do wydłużenia żywotności oraz obniżenia całkowitego kosztu eksploatacji.

Oryginalne Części Zamienne MAN ecoline
OSZCZĘDZAJ NA KOSZTACH!

Oryginalne Części Zamienne MAN ecoline – to atrakcyjna cenowo gama produktów, gwarantująca zarazem najwyższe standardy jakościowe. Dzięki tej ofercie możliwe jest zapewnienie niezawodności produktów MAN przez cały okres ich eksploatacji. Ecoline to połączenie korzyści ekonomicznych z troską o ekologię.

Ekonomia:

Ekologia:

Nasza flota:

Oryginalne Akcesoria MAN
Nowa oferta akcesoriów MAN

Chociaż nasze pojazdy od momentu opuszczenia fabryki to kompletne produkty gwarantujące niskie koszty użytkowania oraz wygodne i ergonomiczne miejsce pracy dla kierowców, przygotowaliśmy dla Państwa możliwość rozszerzenia dostępnego wyposażenia o dodatkowe akcesoria zapewniające: bezpieczeństwo kierowcom i innym użytkownikom dróg, komfort – dzięki, któremu nawet najdalsza podróż będzie łatwiejsza oraz elementy podkreślające ciekawą stylistykę i pozwalające wyróżnić się spośród innych pojazdów ciężarowych, autobusów i samochodów dostawczych.

OFERTA "DOBRE ROCZNIKI"

Zależy nam, aby każdy pojazd MAN miał jak najlepsza opiekę niezależnie od daty wyjazdu z fabryki. Dlatego stworzyliśmy ten wyjątkowy program serwisowy, z myślą o użytkownikach pojazdów ciężarowych i autobusów starszych niż 5 lat,

w którym Twój MAN zostanie otoczony obsługa wykwalifikowanej kadry Autoryzowanych Stacji Obsługi, jednocześnie proponując najlepsza cenne, w stosunku do jakości oferowanych usług.

CO OFERUJEMY?