SERWIS

Doświadczony zespół, najwyższej jakości sprzęt diagnostyczny oraz bogato wyposażony warsztat sprawiają, że nasze usługi serwisowe świadczymy na poziomie najwyższego profesjonalizmu. Kompleksowo doradzamy naszym klientom, proponując taki zakres usług, który w stu procentach spełni ich oczekiwania. Naszym priorytetem jest szybkie i precyzyjne działanie polegające na usunięciu usterek samochodów.
Usługi serwisowe wykonujemy na wysokiej jakości częściach, ze szczególnym zwróceniem uwagi na to, by pojazd był bezpieczny dla kierowcy i innych użytkowników na drodze.

Świadczone usługi:

Kompleksowa oferta kierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych jak i mniejszych, średnich oraz dużych przedsiębiorstw. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu!

Autoholowanie, ratownictwo drogowe

Jednym z wachlarzy naszych usług jest kompleksowa obsługa naszych klientów z zakresu pomocy drogowej oraz autoholowania. Działamy na terenie całego kraju ze szczególnym uwzględnieniem Łodzi i jej okolic. Nasze usługi realizujemy ze szczególnym naciskiem na czas dojazdu do klienta. Zapewniamy konkurencyjne ceny, które są do ustalane indywidualnie. 

W przypadku kolizji lub awarii samochodu – skontaktuj się bezpośrednio z nami. Działamy całą dobę przez cały tydzień. Gwarantujemy niezwykle korzystne warunki współpracy. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości, z przyjemnością udzielimy Ci rzetelnej i wyczerpującej odpowiedzi.

Zapraszamy serdecznie do współpracy!

W zakres naszych działań wchodzi autoholowanie:

Oferujemy również:

Nasza flota:

Tachografy

Jednym z ważniejszych elementów wyposażenia samochodów ciężarowych jest tachograf. Każdy kierowca wie jak ważną odgrywa on rolę. My wiemy, jak ważny dla kierowców jest sprawny i dokładny pomiar czasu pracy. W związku z powyższym staramy się zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających użytkowników, oferując fachowy serwis tachografów cyfrowych. Specjalizujemy się w kompleksowym rozwiązywaniem problemów z tachografami od serwisu przez legalizację . Wykonujemy również kontrolę ich ustawień i poprawności działania urządzeń. Zapraszamy także do korzystania z usług w zakresie pobierania, archiwizowania danych z kart kierowców i pamięci masowej urządzeń rejestrujących czas pracy.

Nasza oferta handlowo – usługowa obejmuje również:

Gwarantujemy Państwu:

Posiadamy przeszkoloną i fachową kadrę pracowników oraz uprawnienia autoryzowanego serwisu na terenie Łodzi. Odwiedź również naszą stronę: Tachografy-lodz.pl

MOBILE 24 - Serwis telefoniczny przez całą dobę

Każde przedsiębiorca, którego fundamentem działalności jest punktualność dostawy produktów lub osób, może spać spokojnie podczas korzystania z naszej usługi MOBILE24. W sytuacji kryzysowej nasi klienci mogą liczyć na naszą pomoc niezależnie od tego, o której godzinie, w jakim miejscu ani w jaki dzień roku zdarzyła się awaria. MOBILE24 to usługa serwisu 24 godziny na dobę przez 365 dni w roku. Nie pozwól się zaskoczyć awarii pojazdu!

Serwis MAN Mobile24 firmy MAN w skrócie: